وثیقه حصر وراثت

برای تقاضای وثیقۀ حصر وراثت شرایط ذیل قابل تعمیل است:

 • وقت ملاقات: تمام متقاضیان باید وقت ملاقات را طور آنلاین قبل از مراجعه به قونسلگری، اخذ بدارند. متقاضیانی که وقت ملاقات را اخذ ننموده باشند، قونسلگری نمی تواند به درخواست شان رسیدگی نماید.
  برای تعیین و هماهنگی وقت ملاقات به این صفحه مراجعه نمائید!
  حضور در قونسلگری: وارث یا وارثین، دو نفر شاهد و سه نفر اقرارکننده، باید در وقت و زمان تعیین شده با فورم درخواستی حصر وراثت و اسناد مورد ضرورت حاضر شوند.
  فورم درخواستی: متقاضیان باید فورم درخواستی وثیقۀ حصر وراثت را با دقت به زبان های دری یا پشتو خانه پُری نموده در نوشتن معلومات خویش توجه خاص نمایند. فورم را از این صفحه به دست آورده می توانند .
  اسناد مورد ضرورت شاهدان و اقرار کنندگان: لطفاً معلومات ذیل را با دقت مطالعه نموده و اشخاص و اسناد ذیل را در وقت تعیین شده در قونسلگری افغانستان با خود داشته باشید.
  • - ترتیب وثیقۀ حصر وراثت:
   وارث یا وارثین: حد اقل یک تن از وارثین در موقع ترتیب وثیقۀ حصر وراثت در قونسلگری افغانستان همراه با اشخاص و اسناد ذیل حضور داشته باشد :
  - یک کاپی پاسپورت (افغانی) یا تذکره و کاپی لایسنس خود با دو قطعه عکس به سایز ۴* ۴.۵ سانتی که جدیداً اخذ شده باشد.
  - سه نفر اقرار کننده که سن شان بالاتر از ۱۸ سال و با فامیل وارثین شناخت کامل داشته باشند، همراه با کاپی تذکره و پاسپورت خویش و دو دو قطعه عکس سایز ۴* ۴.۵ سانتی به قونسلگری حضور یابند.
  .شاهدان، دو نفر شاهد آقا یا چهار نفر شاهد خانم که سن شان بالاتر از ۱۸ سال همراه با کاپی پاسپورت(افغانی) یا کاپی تذکره خویش با دو دو قطعه عکس سایز ۴* ۴.۵ سانتی که جدیداً اخذ شده باشد -
   - دو شاهد مرد ویا چهار خانم که سن شان بالاتر از ۱۸ سال باشد، همراه با کاپی تذکرۀ یا پاسپورت افغانی، همراه با سند اقامت آلمان دو قطعه عکس که جدیدا اخذ شده باشد، به اندازه ۳ در۴ سانتی.
    - .وارث یا ورثه در موقع ترتیب حصر وراثت سند فوتی متوفی (پدر یا مادر) را با خود داشته باشد. بدون سند فوتی حصر وراثت ترتیب نمی گردد - .
  • .محصول: هرمتقاضی برای ترتیب حصر وراثت باید هزینۀ آن را از طریق ماشین با استفاده از کارت های بانکی در قونسلگری افغانستان بپردازد .
  • قونسلگری افغانستان تحت هیچ شرایطی پول نقد را نمی پذیرد .
  • .توضیحات: برای ترتیب حصر وراثت حضور حد اقل شش نفر حتمی ولازمی است (حد اقل یک تن از ورثه + سه نفر اقرارکننده + دونفر شاهد). لطفاً در موقع ترتیب حصر وراثت عکس و کاپی اسناد فوق الذکر را با خود داشته باشید .
  • لطفا تمام اسناد لازم را حین مراجعه به قونسلگری با خود داشته باشید. قونسلگری سهولت خدمات چاپ و کاپی اسناد را برای مراجعین قونسلی در اختیار ندارد.

  جزئیات تماس:
  ایمیل
  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  تیلیفون: 004989255523030

  آماده درخواست هستید؟

اخذ نوبت

وقت ملاقات

پیگیری اسناد

پیگیری اسناد

فورمه وثیقه حصر وراثت

دریافت فورمه